Krenuo porazom

Šok za Štimca u kvalifikacijama za SP: Deset minuta prije kraja vodio pa izgubio od Omana

Igor Štimac krenuo je porazom na klupi Indije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Bivši hrvatski izbornik Igor Štimac doživio je poraz s Indijom na startu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Indija je na domaćem terenu poražena od Omana s 2:1, iako su sve do deset minuta prije kraja imali prednost.

Indija je u vodstvo stigla golom Chhetrija u 24. minuti, a onda je favorizirani Oman golovima Al Mandhara u 82. i 90. minuti stigao do pobjede. Idući ispit Štimac ima 10. rujna kada Indija gostuje kod Katara.

Štzimac je u šest utakmica koliko je vodio Indijce, izgubio četiri, jednu remizirao te upisao jednu pobjedu.