Palo pet pogodaka

Neuništivi Krstanović zabio dva gola, Slaven Belupo pobijedio u Puli

Druga utakmica subotnjeg programa petog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je na stadionu Aldo Drosina.

Slaven Belupo je u petom kolu HNL-a kao gost pobijedio Istru 1961 s 3:2 i drugim uzastopnim trijumfom se bodovno poravnao s Puljanima.

Čak četiri pogotka postignuta su u vrlo sadržajnom prvom poluvremenu. Ivan Krstanović je u 12. minuti doveo Farmaceute u vodstvo, ali samo tri minute kasnije je zagrebački sudac Fran Jović za domaćine dosudio jedanaesterac kojeg je u izjednačujući pogodak pretvorio Šime Gržan.

U 35. je Obeng Regan preciznim udarcem doveo Puljane u vodstvo, ali prije odlaska na odmor još je jednom Krstanović pobjegao pažnji domaće obrane i poravnao.

Gol za preokret i, kako se pokazalo, sva tri boda gostiju, postigao je u 60. minuti David Puclin.

U idućem kolu Istra 1961 će u goste Gorici dok će Slaven Belupo dočekati Varaždin.