inter prikovan za dno

Slaven Belupo upisao najuvjerljiviju pobjedu sezone za bijeg iz opasne zone

Slaven Belupo slavio je na otvaranju 17. kola Prve HNL.

Nogometaši Slavena Belupa u susretu su 17. kola Prve HNL na svom terenu svladali Inter iz Zaprešića s 3:0.

Domaći su do prednosti stigli sretnim pogotkom Nowaka u 15. minuti. Nakon što je vratar Intera Frelih izboksao ubačaj iz kuta lopta je stigla do Gode čiji je udarac s 20-ak metara na putu prema golu pogodio Nowaka, promijenio smjer te odsjeo mreži.

gol expired Ovo je 12 stadiona na kojima će se igrati Euro 2020: Na koja dva stiže Hrvatska? divider

Na 2:0 Slaven je poveo iz dubioznog kaznenog udarca u 26. minuti. Sudac Pejin je naskakivanje Tatomirovića na leđa Krstanovića ocijenio kao prekršaj za najstrožu kaznu. Frelih je pročitao Krstanovića, ali ipak nije uspio zaustaviti loptu.

Konačnih 3:0 postavio je Mikulić sredinom drugog poluvremena kada je na prvoj vratnici nadvisio Mamuta i skraćeni korner Bačelić-Grgića proslijedio u mrežu.

Ovo je najuvjerljivija pobjeda Slaven Belupa ove sezone

gol expired Ždrijeb za EURO 2020: Hrvatska saznala grupu, otvara 14. lipnja s Engleskom na Wembleyju! divider

Sedmi Slaven Belupo sada ima 18 bodova, sedam više od posljednjeg Intera. Između ta dva kluba još su Istra 1961 sa 12 i Varaždin sa 11 bodova.

Na vrhu je Dinamo sa 35 bodova, drugi Hajduk ima 31.

Strijelci: 1-0 Nowak (15), 2-0 Krstanović (26-11m), 3-0 Mikulić (66).