Ludnica u Gradskom vrtu

Čudesan povratak Varaždina: Osijek do 89. vodio 2:0 pa u infarktnoj završnici ispustio pobjedu

U utakmici 8. kola Hrvatski Telekom Prve HNL nogometaši Osijeka i Varaždina odigrali su 2-2 (2-0) nakon što su Osječani do 89. minute vodili s 2-0.

Osječani su poveli golom Mirka Marića iz slobodnog udarca s 18 metara, a na 2-0 je povećao Brazilac Igor Silva nakon solo-prodora u kojem je prošao čak četvoricu igrača gostiju i zabio.

U drugom poluvremenu igrao se jako loš nogomet i nitko nije ni sanjao da će gosti u samoj završnici postići dva gola i izbjeći poraz. U 89. minuti igrač Varaždina Neven Đurasek je iz slobodnog udarca s 25 metara smanjio rezultat, a u drugoj minuti sudačke nadoknade Bjelorus Vitalij Lisakovič je iz kontre izašao sam ispred vratara i zabio za neočekivanih 2-2.

Lionel Messi i David Beckham (Foto: AFP) Beckham sprema senzaciju: Slavni Englez ima spektakularnu ponudu za Messija! divider

Osijek je ostao treći s 13 bodova, Hajduk, dok je Varaždin na zadnjem mjestu, sa četiri boda.

Utakmica se igrala na stadionu Gradski vrt, a sudio je Duje Strukan.

Strijelci: 1-0 Marić (26), 2-0 Silva (42), 2-1 Đurasek (89), 2-2 Lisakovič (90+2)