ružno je izgledalo

VIDEO Hajduk objavio snimku krvavog Kalinića, ovako ga je udario igrač Villarreala

Nikola Kalinić igrao je tek nekoliko minuta u dvoboju protiv Villarreala.

Hajduk je u četvrtak izgubio 4:2 protiv Villarreala u prvoj utakmici playoffa Konferencijske lige.

Nogometaši splitskog kluba prvi su zabili, no nakon toga su primili četiri gola. Vjeru u čudo vratio je Fossati golom iz penala pred kraj utakmice.

Valdas Dambaruskas je u 79. minuti utakmice uveo Nikolu Kalinića nadajući se da će iskusni napadač zabiti gol, no Kalinić je u igri proveo svega nekoliko minuta jer je zbog udarca u lice morao napustiti teren.

gol expired Što sad slijedi Hajduku? Bolje da zaborave ''žutu minutu'', novi se problemi otvaraju divider

Kalinića je laktom ispod oka udario Aissa Mandi, koji je potom zaradio žuti karton, a Hajduk je dobio penal za 4:2.

Kaliniću se slijevala krv niz obraze, a medicinski tim Hajduka uspio je zaustaviti obilno krvaranje.

Hajduk je nakon utakmice objavio situaciju kod penala, a to možete pogledati OVDJE.

Još se je zna koliko je teška Kalinićeva ozljeda, no ako je sve u redu, navijači bi ga mogli vidjeti na travnjaku u uzvratu idući četvrtak.