Pušu za vratom Napoliju

Perišić junak Intera: Zabio golčinu za pobjedu i povratak na drugo mjesto

Ivan Perišić donio je bitna tri boda Interu koji drži priključak za vodećim Napolijem.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Inter koji je u posljednjoj utakmici 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Veronu sa 2:1 (1:0).

Perišić je postigao gol za konačnih 2:1 u 67. minuti kada je snažnim udarcem sa 16 metara poslao loptu pod samu gredu nemoćnog vratara domaćih Nicholasa nakon što igrači Verone nisu dobro očistili korner. Bio je to četvrti pogodak u Serie A ove sezone za Perišića.

Inter je poveo u 36. minuti preko Borje Valera nakon ubačaja Candreve, a začetnik te akcije bio je Perišić. On je poslao loptu na desno krilo do Candreve koji je potom uputio precizan centaršut na Valera.

Verona je izjednačila na 1:1 u 59. minuti kada je Giampaolo Pazzini iskoristio jedanaesterac nakon prekršaja Handanoviča na Cerciju.

Perišić je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Marcelo Brozović u igru ušao u 74. minuti.

S nova tri boda Inter se vratio na drugo mjesto ljestvice sa 29 bodova, dva manje od vodećeg Napolija, a jednim više od Juventusa i Lazija. Verona je u zoni ispadanja, 19. sa šest bodova.