englezi zabili četiri na kosovu

Svjetski prvaci Francuzi kao pobjednici skupine osigurali plasman na Euro

Svjetski prvak Francuska pobjednik je skupine H, dok je Engleska potvrdila dominaciju u skupini A.

Nogometne reprezentacije Francuske i Turske ostvarile su pobjede u susretima posljednjeg, 9. kola H skupine kvalifikacija za EURO 2020. godine potvrdivši prolaz na smotru najboljih selekcija Starog kontinenta.

Francuska je na gostovanju pobijedila Albaniju sa 2:0, dok je Turska identičnim rezultatom slavila u Andorri.

Golove u pobjedi svjetskih prvaka zabili su Corentin Tolisso (9) i Antoine Griezmann (30), dok je oba gola za tursku vrstu zabio Enes Unal (17, 21-11m).

gol expired Marcelo i legenda Reala u Zagrebu: ''Luka je suština Realovih vrijednosti'' divider

U trećem susretu iz ove skupine Island je na gostovanju pobijedio Moldaviju s 2:1 i priliku za plasman na EP tražit će kroz play-off.

Island je poveo u 17. minuti golom Birkira Bjarnasona, izjednačio je Nicolae Milinceanu u 56. minuti, a pobjedu Islandu donio je Gylfi Sigurdsson pogotkom u 65. minuti. Sigurdsson je u 78. minuti imao i jedanaesterac, ali nije bio precizan.

Francuska je osvojila prvo mjesto u sku

gol expired Vatrena petorka za svijetlu budućnost: Igrači koji nisu igrali u Rusiji, a postali su velike uzdanice divider pini s 25 bodova, Turska je druga s 23 boda, dok je Island treći s 19 bodova. Slijede Albanije (16), Andorra (4) i Moldavija (3).

U skupini A Engleska je na Kosovu slavila s 4:0 golovima Winksa (32), Kanea (79), Rashforda (83) i Mounta (90+1).

U drugom susretu Bugarska je bila bolja od Češke s 1:0, a gol odluke zabio je Božikov u 56. minuti.

Već ranije su Engleska i Češka osigurale EURO.

gol expired Dalić za Dnevnik Nove TV: Objasnio Rakitićev status i hoće li mladi uzeti mjesta senatorima divider