Strašne scene

FOTO Nogomet pao u drugi plan nakon ovog poteza navijača: Pomoćni sudac pogođen stolicom!

Prekid utakmice Slaven Belupo - Hajduk izazvan je navijačkim neredima.

Slaven Belupo i Hajduk sastaju se u 17. kolu SuperSport HNL-a, Splićani su odlično krenuli i poveli 0:2, ali nakon 36. minute nogomet je pao u drugi plan.

gol expired VIDEO Pogledajte golčinu Krovinovića i Pukštasov prvijenac protiv Slaven Belupa divider

Naguravanje Livaje i Solde trajalo je nekoliko minuta, a eksaliralo je u toj 36. minuti kada je salva uvreda krenula prema sucima. Nije sve stalo na uvredama, ubrzo su krenule čaše piva, a zatim i jedna stolica koja je pogodila pomoćnog suca Antu Marića.

gol expired Lokomotiva završila polusezonu u pozitivnom nizu: Opet se vuku repovi zbog penala divider

Prekid je potrajao gotovo 20 minuta, ali na kraju se ipak nastavila utakmica, srećom pomoćni sudac Marić je prošao bez ozljeda.