de bruyne i sterling za prolaz

Branitelj naslova Manchester City također u polufinalu: Poznati svi parovi FA Cupa

Branitelj naslova pobjednika FA Cupa Manchester City stigao je do polufinala nakon sigurne 2:0 pobjede kod Newcastlea.

Nakon Manchester Uniteda, Arsenala i Chelsea, plasman u polufinale engleskog FA kupa izborio je i branitelj naslova Manchester City koji je u posljednjem četvrtfinalnom ogledu na gostovanju pobijedio Newcastle United s 2:0.

Građani su stigli u vodstvo u 37. minuti golom Kevina de Bruynea iz penala, a pobjedu gostiju potvrdio je Raheem Sterling u 68. minuti.

gol expired Chelsea golom preporođenog Barkleyja izborio polufinale FA Cupa divider

Manchester City će u polufinalu igrati protiv Arsenala, dok se u drugom susretu sastaju Chelsea i Manchester United.

Polufinalni susreti na rasporedu su 18. i 19. srpnja na stadionu Wembley, međutim postoji mogućnost i promjene stadiona, dok je finale 1. kolovoza na Wembleyju.

gol expired Krama uvaljao četiri komada Borussiji, a onda za Dnevnik Nove TV otkrio tajnu svog šmekerskog penala divider