Kovačiću cijeli meč

Manchester United srušio Chelsea u velikom derbiju, junak Martial

U derbiju 26. kola engleskog nogometnog prvenstva igranom u ponedjeljak na Stamford Bridgeu Manchester United je kao gost svladao Chelsea s 2-0 (1-0).

United je poveo u 45. minuti preko Anthonyja Martiala koji je odlično reagirao na ubacivanje Wan-Bissake, da bi konačni rezultat postavio Maguire u 65. minuti udarcem glavom nakon kornera.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je čitav susret za Chelsea koji je ostao četvrti s 41 bodom, dok se United probio na sedmo mjesto s 38 bodova. Između ova dva sastava su Tottenham Hotspur sa 40 i Sheffield United sa 39 bodova.

Uvjerljivo vodeći je Liverpool sa 76 bodova, 25 manje uz utakmicu manje ima drugi Manchester City.

gol expired Nevjerojatni Rebić ponovno zabio i donio novu pobjedu Milanu divider