modri bez problema

Uspješna generalka za Man City: Dinamo uvjerljiv protiv Lokomotive

Dinamo nije imao problema na Kranjčevićevoj.

U prvoj utakmici 10. kola Hrvatski Telekom Prve Lige Dinamo je kao gost uvjerljivo nadigrao Lokomotivu s 4:0 (1:0).

Dinamo je vrlo brzo stekao prednost, Petković je uspio dostići jedno dubinsko proigravanje tik pred gol-aut linijom i zatim poslati povratnu loptu na 10 metara gdje se najbolje snašao Kadzior i doveo svoju momčad u vodstvo.

Utakmica je riješena za samo jednu minutu u drugom poluvremenu, u 58. minuti Ademi je osvojio loptu na sredini igrališta i uposlio Olma, koji je potom solo-akcijom stigao do prostora za precizan udarac sa 16 metara za 2:0.

Već u 59. minuti bilo je 3:0, ovaj put Moro je uzeo loptu na sredini, uslijedila je kombinacija s Olmom i Kadziorom koju je golom s dva metra okrunio Oršić.

Konačnih 4:0 postavio je Gavranović u 74. minuti.

Dinamo sada ima 19 bodova, kao i vodeći Hajduk, a oba su kluba odigrala po devet susreta, dok je Lokomotiva četvrta sa 14 bodova.