''Polomio'' Gačinovića

Divljački start u Bundesligi: Jedan od najgorih prekršaja godine zasjenio pobjedu Schalkea

U posljednjem susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Schalke je pobijedio Eintracht s 1-0, a pogodak odluke zabio je Benito Raman u 53. minuti.

Domaćin je od 66. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen vratar Alexander Nubel zbog oštrog prekršaja izvan kaznenog prostora.

Nubel je divljačkim i neopreznim startom ''polomio'' Mijata Gačinovića koji je zbog ozljede napustio teren.

U prvom nedjeljnom susretu Wolfsburg je sa 2-1 slavio protiv Borussije Moenchengladbach koja se tako nije uspjela vratiti na vrh Bundeslige.

gol expired City razbio Arsenal, Kevin De Bruyne odigrao jedno od najboljih poluvremena karijere divider

Domaćin je poveo u 13. minuti golom Xaver Schlagera, a izjednačio je Breel Embolo samo dvije minute kasnije. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Max Arnold je u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu domaćinu.

Josip Brekalo je za domaći sastav igrao posljednjih pola sata.

Borussija je ovim rezultatom propustila priliku vratiti se na vrh ljestvice. Ostala je druga sa 31 bodom, dva boda manje od vodećeg RB Leipziga.

Treća je Borussia Dortmund s 29 bodova, Schalke je četvrti s 28 bodova, dok Bayernna petom mjestu ima 27 bodova.