Prije par dana oduševili, a sad...

Nokaut za Kovačev Bayern: Armenac ih torpedirao na Allianz Areni!

Bavarski gigant je ovog tjedna razmontirao Tottenham u Londonu, ali nije uspio tu formu prenijet i na ovu utakmicu.

Nogometaši Bayerna izgubili su u 7. kolu Bundelige na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima s 1:2.

Sastav Nike Kovača je u utorak s 7:2 "razvalio" Tottenham u Ligi prvaka u Londonu i nikako se nije očekivao poraz od Hoffenheima, za kojeg još ne igra ozlijeđeni Andrej Kramarić.

No, Bavarce je "potopio" Armenac Sargis Adamjan s dva gola u 54. i 80. minuti, dok je strijelac za domaćine bio Robert Lewan dovski (72).

Ivan Perišić je zaigrao za Bayern od 60. minute.

Unatoč porazu Bayern je ostao (privremeno) vodeći jer Borussia Dormund nije uspjela slaviti kod Freiburga,koji je na 2:2 izjednačio u 90. minuti autogolom Akandjia.

U derbiju su Bayer i RB Leipzig odigrali 1:1, pa Bayern, Borussia (D), Leipzig i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.