"žao mi je navijača"

Petković vidno utučen, ali ne gubi nadu: "Zaslužili smo više. Ne kalkuliramo, idemo utakmicu po utakmicu"

Bruno Petković bio je razočaran nakon utakmice protiv Šahtara, ali poručuje da još ima igre.

Jedan od Dinamovih nesuđenih heroja protiv Šahtara bio je Bruno Petković, strijelac prvog i asistent kod drugog gola. Bio je evidentno razočaran i na rubu suza dok je davao izjave nakon utakmice.

''Ponosan sam na svoje suigrače i stožer, mislim da u svakoj utakmici dajemo maksimum i igramo koliko trebamo. Danas smo zaslužili puno više'', rekao je za HRT.

''Da ne seciram igru minutu po minutu, bili smo dominantni, imali smo puno više prilika nego oni, zaslužili puno više, ali rezultat je mjerilo i zadovoljit ćemo se s ovim'', dodao je.

gol expired Bjelica poludio na suđenje: "VAR je obično s....! Ukinite ga, to je obični cirkus!" divider

Dinamov napadač nije htio ulaziti u kalkulacije.

''Uvijek me pitate za kalkulacije, svaki put ću odgovoriti isto: idemo utakmicu po utakmicu, ne kalkuliramo, gledamo samo na iduću utakmicu i idućeg protivnika, to je Rijeka u nedjelju.''

Je li sudac oštetio Dinamo protiv Šahtara?

Ukupno glasova:

Petković je pojavio i navijačku podršku.

''Navijači su bili... možda mi je najviše i zbog njih žao što nismo okrunili pobjedom ovakvu predstavu, kasno je sada plakati, okrećemo se novim izazovima.''

gol expired Dvije sumnjive situacije: Je li kontroverzni sudac trebao dosuditi barem jedan penal za Dinamo? divider

Momčad je pokazala karakter, ima još nade do kraja grupne faze.

''Ispada da smo odigrali, ne znam što, da smo u lošoj situaciji. Da nam je netko rekao uoči sezone da ćemo remizirati dvije utakmice protiv Šahtara, bili bi presretni. Idemo utakmicu po utakmicu.''

Dinamo protiv Šahtara (Foto: Igor Kralj/PIXSELL Neviđeni šok na Maksimiru: Dinamo imao 3:1 do 93. minute i ostao bez pobjede! divider