za vratom juventusu

Brozović se vratio nakon ozljede, Lukaku s dva brza gola odveo Inter do pobjede

Inter se vratio na drugo mjesto koje je privremeno bio preuzeo Lazio.

Inter je u 22. kolu Serije A s 2:0 na gostovanju pobijedio Udinese i vratio se na drugo mjesto koje je privremeno držao Lazio.

Najzaslužniji za pobjedu bio je Romelu Lukaku, koji je golovima u 64. i 71. minuti donio pobjedu Nerazzurrima.

gol expired Tottenham u ludoj utakmici srušio Man City: Građani promašili penal, debi iz snova novog igrača divider

Dobra vijest je povratak Marcela Brozovića, koji je bio van terena od ozljede u utakmici protiv Leccea 19. siječnja. Brozović je u igru ušao u 59. minuti umjesto velikog Interova pojačanja Christiana Eriksena.

Inter je sada drugi s tri boda manje od Juventusa i dva više od Lazija, koji ima utakmicu manje. Interovi glavni konkurenti za vrh ljestvice slavili su u svojim utakmicama ranije u nedjelju.