u zadnji čas

Borussia se spasila debakla u nadoknadi: Fenjeraš im strpao tri komada do poluvremena

Nakon prvih 45 minuta sve je mirisalo na sramotu Borussije, ali ipak su došli do boda.

U prvom susretu 12. kola Bundeslige Borussia (D) i fenjeraš Paderborn su odigrali 3:3, a domaći su se poraza spasili u sudačkoj nadoknadi.

Borussia je kiksala na svom stadionu u Dortmundu, a stvari su mogli izgledati i puno gore jer je Paderborn nakon prvog poluvremena vodio s čak 3:0 golovima Mambe (5,37) i Holtmanna (43).

gol expired Petković za GOL.hr o interesu Barce i usporedbama s Ibrom: "Olmo je već sada igrač za Barcelonu'' divider

Borussia se u drugom dijelu ipak spasila poraza pogocima Sancha (47), Witsela (84) i Reusa (90+2).

Borussia je peta s 20 bodova, pet manje od Borussie (M), dok je Paderborn ostao zadnji sa svega pet bodova.