Igraju odlično

Bayern je samo nakratko bio lider Bundeslige, Leipzig se vratio na vrh

Klub iz Leipziga predvođen mladim stručnjakom ove sezone igra zbilja sjajno.

Mladi njemački trener Julian Nagelsmann, koji ima tek 32 godine, nakon odličnog posla u Hoffenheimu, uspjehe niže i u RB Leipzigu, kojeg je preuzeo ovog ljeta.

Nogometaši Leipziga u subotu su u gostima dobili Werder sa 3:0, te su se vratili na prvo mjesto Bundeslige.

Prva dva gola Leipzig je zabio iz prekida. U 13. minuti nakon kornera Willi Orban pogađa glavom, a u 35. Marcel Sabitzer iz slobodnog udarca sa 20 metara zabija za 2:0.

Iako je Leipzig u 64. minuti ostao sa igračem manje jer je Konrad Laimer dobio drugi žuti karton, to nije nimalo pomoglo Werderu, koji je do kraja susreta primio još jedan gol, a strijelac je bio Marcelo Saracchi (83).

VIDEO ----> Werder Bremen - RB Leipzig 0:3

gol expired Bayern uvjerljivo slavio: Perišić zabio, Lewandowski izjednačio rekord star 52 godine divider