barca u četvrtfinalu kupa

Rakitić sjajno asistirao Messiju za "petardu" Barcelone: Ivan odigrao posljednje minute u dresu Katalonaca?

Nogometaši Barcelone lakoćom su izborili četvrtfinale španjolskog Kupa kralja.

Nogometaši Barcelone plasirali su se u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja, nakon što su u susretu osmine finala na svom Camp Nou uvjerljivo nadigrali Leganes s čak 5:0.

Za peti pogodak Barcelone asistirao je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, o kojem su se Englezi danas raspisali da bi posljednjeg dana prijelaznog roka (31.01.) ipak mogao napustiti katalonski klub.

gol expired Nakon osam godina izbivanja Šibenik na pragu Prve HNL, a velike zasluge za to idu sjajnom treneru Renduliću divider

Rakitić je prekrasno uposlio Messija dubinskom loptom u kazneni prostor Leganesa, Argentinac je zaobišao vratara i snažnim udarcem pod gredu zabio za 5:0.

Barcelona je put prema pobjedi otvorila ranim pogotkom Griezmanna u 4. minuti. Na 2:0 povisio je Lenglet sredinom prvog poluvremena, nakon ubačaja Messija iz kornera.

gol expired Ivan Rakitić u posljednji trenutak ipak napušta Barcelonu i ispisuje povijest? divider

U nastavku su se u strijelce upisali Messi (59, 89) i Arthur (77), s tim da je Messi u dva navrata tresao mrežu suparnika. .

Rakitić je zaigrao od 61. minute, te je upisao spomenutu asistenciju za Messija.

Još ranije su se u četvrtfinale plasirali Athletic Bilbao, Valencia, Villarreal, Real Sociedad, Real Madrid i Granada.

gol expired Sramotna scena na košarkaškom parketu: Trener nogom udario suparničkog igrača jer je slavio divider