breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
nula od igre

Nova razina sramote za Arsenal: Brighton ih pred domaćim navijačima nadigrao i pobijedio

Nogometaši Arsenala izgubili su domaću utakmicu 15. kola engleske Premierlige od Brightona.

Šok-terapija na trenerskoj klupi Arsenala, odnosno smjena Unaija Emeryja, nije dala rezultata. U sklopu 15. kola engleske Premierlige Topnici su u četvrtak na svom terenu izgubili od Brightona s 2:1.

Poveo je Brighton u 36. minuti prvog poluvremena nakon nespretne reakcije Arsenalove obrane i dobre reakcije Webstera, koji je pokupio otpadak i zakucao loptu u mrežu.

gol expired Tako se to radi: Zbog rasističkog naslova Milan i Roma zabranili novinarima ulazak na stadion divider

Lacazette je sretno izjednačio za Topnike u 50. minuti nakon što je bio najviši u skoku nakon kornera. Konačni rezultat postavio je Maupay u 80. minuti nakon lijepe povratne lopte Mooya.

Gosti su nadigrali Arsenal u apsolutno svim segmentima igre te su u konačnici imali gotovo dvostruko više udaraca prema vratima (20:12). Arsenal je djelovao bezopasno u većem dijelu utakmice, a najviše su do izražaja dolazile solo akcije koje nisu davale apsolutno nikakav rezultat.

gol expired Ibra "pokopao" Ronalda s nekoliko svojih klasika: "Kakav mu je to izazov? On nema prirodni talent" divider

Nije bilo ni tragova lijepog nogometa koji je krasio ovaj londonski klub prije 15-ak godina.

Newcastle je prije pet dana iznenadio Manchester City odigravši 2:2, a u četvrtak je u gostima dobio Sheffield United s 2:0 pogocima Allana Saint-Maximina (15) i Jonja Shelveyja (70).

REZULTATI:

Sheffield United - Newcastle 0-2 (Allan Saint-Maximin 15, Jonjo Shelvey 70)

Arsenal - Brighton 1-2 (Alexandre Lacazette 50/ Adam Webster 36, Neal Maupay 80)