lakersi i bucksi slavili

Hezonja i Bender bez značajnog učinka u novim porazima svojih momčadi

Mario Hezonja i Dragan Bender nisu odigrali zapažene uloge u porazima svojih momčadi.

Sinoć su na NBA terene istrčala dva Hrvata, Mario Hezonja i Dragan Bedner, čije su momčadi Portalnd Trail Blazers i Golden State Warriorsi poraženi, a njih dvojica nisu ostvarila zapažen učinak.

Portland Trail Blazers su izgubili u gostima od Boston Celticsa 106:118, a domaću je momčad do pobjede vodio Jayson Tatum koji je utakmicu završio sa 36 koševa, od čega je osam trica.

gol expired I Rakitić se pridružio kritikama uprave Barcelone: "Odgovorni su sve to znali" divider

Jaylen Brown je dodao 24 koša i sedam skokova za 13. pobjedu Bostona u zadnjih 16 utakmica.

U redovima Portlanda najbolji je bio CJ McCollum s 28 koševa, 10 asistencija i tri bloka, dok je Hassan Whiteside dodao 18 poena i 19 skokova. Hezonja je odigrao 15 minuta i u tom je vremenu zabio dva koša (šut iz igre 1/3, trice 0/3) uz jednu ukradenu loptu.

Novi klub Dragana Bendera Golden State Warriorsi su upisali još jedan poraz. Na njihovom su ih terenu pobijedili Sacramento Kingsi sa 112:94.

gol expired Senzacija Bayerna s nevjerojatnom životnom pričom: Trčao brže od dopuštene brzine kretanja automobila u Londonu divider

Sacramento, koji nije gubio ni u jednom trenutku susreta, predvodili su Harrison Barnes i De'Aaron Fox sa po 21 poenom.

Marquese Chriss je bio najbolji pojedinac Golden Statea sa 21 košem i 10 skokova, a Bender je u 25 minuta na terenu upisao četiri promašaja od čega dva iza linije za tri poena, te dodao tome pet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

gol expired Opet briljirao u Londonu i ispisao povijest: Nije valjao Bilićevu klubu, a ove sezone je poharao Englesku divider

Portland Trail Blazers - Boston Celtics 106-118

(Mario Hezonja je odigrao 15 minuta za Portland, zabio je dva koša i upisao jednu ukradenu loptu)

Golden State Warriors - Sacramento Kings 94-112

(Dragan Bender je odigrao 25 minuta za Golden State Warriorse, bez poena, upisao je pet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu)