Novačić predvodio cibose

Bundović pogodio sa sirenom za pobjedu Cibone protiv Primorske

Susret aktualnog hrvatskog i slovenskog prvaka protekao je u izjednačenoj igri tijekom svih 40 minuta, a na kraju je sretniji i spretniji bio hrvatski predstavnik.

Košarkaši Cibone u susretu su 9. kola regionalne ABA lige u KC Dražen Petrović svladalai Primorsku iz Kopera sa 80-78 (25-23, 25-23, 18-17, 12-15) košem Filipa Bundovića sa zvukom sirene.

Samo u posljednjih pola minute kod rezultata 78-78 obje su momčadi imale po nekoliko prilika, prvo je Novačić upropastio napad Cibone pogrešnim dodavanjem, samo da bi Harris tri i pol sekunde prije isteka vremena napravio prekršaj u napadu na Katiću. Nakon minute odmora koju je pozvao trener Cibone Ivan Velić lopta je došla do Bundovića koji je pogodio šut s pet metara preko Harrisa za četvrtu pobjedu ove sezone.

Ivan Novačić predvodio je Cibonu sa 28 koševa, Toni Katić i Filip Bundović su dodali po 11, dok su Lance Harris sa 14 i Žan Mark Šiško sa 13 poena bili najefikasniji kod Primorske.

Nakon devet kola Cibona ima omjer pobjeda i poraza 4-5, a Primorska 6-3.