raspad na kraju

Cibona u Zagrebu uvjerljivo izgubila od FMP-a

Kao i u većini utakmica ove sezone, Cibona se držala u rezultatskom egalu sa suparnikom do pred kraj treće četvrtine da bi u završnici dvoboja potpuno pala i doživjela poraz.

Košarkaši Cibone u susretu su 3. kola regionalne ABA lige upisali i treći poraz izgubivši na svom terenu od FMP-a sa 63:81 (16:16, 14:17, 21:24, 12:24).

Ključnim se pokazao početak posljednje četvrtine kada Cibona gotovo pet minuta nije postigla niti jedan poena dok je FMP ubacio devet i stigao do nenadoknadivih 66:51.

Ivan Novačić je s 10 koševa bio najefikasniji kod Cibone dok je Duop Reath ubacio 19 poena za FMP koji je na omjeru pobjeda i poraza 3:0.

gol expired Dinamo slavio u golijadi: Hat-trick Oršića za privremeni povratak na vrh divider