Izbila i tučnjava

VIDEO Spektakularna koreografija u Varšavi: Pogledajte poruku UEFA-i

Dortmundska Borussia protutnjala je Varšavom deklasiravši Legiju s čak 6-0.

Borussia je već u prvih 17 minuta gostovanja u Varšavi imala tri gola prednosti, da bi u nastavku postigla još tri pogotka za uvjerljivu pobjedu na startu Lige prvaka. Domaćina je načeo povratnik Götze, a listu od šest različitih strijelaca zaključio je Aubameyang u 87. minuti.

Jedini koji su oduševili kod Legije bili su njezini navijači, koji su priredili zaista spektakularnu koreografiju. I poslali poruku Uefi.

"Pogodite tko se vratio", pisalo je na koreografiji kojom je prikazan navijač Legije koji drži ime poljskog kluba na 'ždrijebu' Lige prvaka. Legia je prije dvije godine u kvalifikacijama razbila škotski Celtic s ukupnih 6:1, ali je naknadno izbačena zbog toga što je tri minute na terenu proveo igrač koji nije imao pravo nastupa.

Nažalost, na stadionu je došlo i do incidenta kada su poljski huligani oteli pepper sprej redarima te ih i nakon toga njime napali, a pokušali su napasti i navijače Borussije Dortmund.