breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Povijesni podvig

Senzacionalni Rudeš ispunio obećanje: Kvartovski klub nokautirao i Dinamo!

35. kolo Hrvatski Telekom Prve lige kompletirano je dvobojem na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu.

U posljednjoj utakmici 35. kola HNL-a Rudeš je pobijedio Dinamo s 1:0 i novom prvaku nanio sedmi ovosezonski prvenstveni poraz.

Nogometaši Rudeša dočekali su nove hrvatske prvake špalirom prije početka utakmice, međutim na terenu nisu bili toliko darežljivi.

Pobjednički pogodak postigao je Anderson Emanuel u 88. minuti, tri minute nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Amer Gojak.

Kvartovski klub tako je ispuno obećanje koje je najavio u duhovitom videu u sklopu najave ovog dvoboja.

Ovim trijumfom Rudeš je postao prvi klub još od Zagreba iz šampionske 2001./2002. koji je u istoj sezoni uspio pobijediti i Hajduk i Dinamo i Rijeku i Osijek.