Pale su teške riječi

Ronaldo bijesan zbog zamjene opsovao Zidanea: "Odj...!"

Real je uzeo sva tri boda u Bilbau, ali nije sve prošlo idealno.

Cristiano Ronaldo nije skrivao ljutnju nakon što ga je Zinedine Zidane u 79. minuti utakmice s Athleticom u Bilbau odlučio zamijeniti.

Desetak minuta nakon što je asistirao i za drugi gol Reala (bio je asistent i Benzemi za 0:1) Ronaldo je morao napustiti travnjak stadiona San Mames, jednog od rijetkih u Španjolskoj na kojima još nije postigao pogodak.

Zidane je odlučio zgusnuti sredinu terena i čuvati vodstvo koje je Kraljevskom klubu donio Casemiro, a Ronaldo je bio vrlo ljutit kad je shvatio da je utakmica za njega gotova.

Pogledavao je prema semaforu, razočaranje je bilo golemo, a čak je i opsovao trenera.

Naime, španjolski Gol, koji je radio prijenos dvoboja, ističe kako je Portugalac rekao "Por que a mi? Foda se!" što bi u slobodnom prijevodu značilo: "Zašto ja? Odj...!"

Zidane najavio da će ga i ubuduće mijenjati

Nešto slično se dogodilo prije pola godine na gostovanju kod Las Palmasa kada je Ronaldo također neprimjereno reagirao.

Nakon što je izašao s terena u Bilbau, Ronaldo se kurtoazno rukovao sa Zidaneom koji je na press konferenciji dao naznačiti kako će se teško dogoditi da Cristiano svaku utakmicu igra po 90 minuta.

Kao nogometašu koji "luđački" juri individualnu statistiku Ronaldu se to neće nimalo svidjeti...