Na poluvremenu gubili

Preokret Rijeke u Koprivnici: Džoker s klupe u 90. minuti zabio za pobjedu

Riječani su poslije prvih 45 minuta bili u rezultatskom zaostatku, ali uspjeli su okrenuti utakmicu u svoju korist.

Rijeka je u 12. kolu HNL-a kao gost pobijedila Slaven Belupo s 2:1 i to nakon što je na poluvremenu gubila.

Srpski branič Miloš Radivojević je u 14. minuti glavom zabio za Slavenovo vodstvo koje je potrajalo sve do 74. minute kada je Alexander Gorgon izjednačio.

U 90. minuti u jednoj gužvi pred golom Podravaca najprisebniji je bio Maxwell Acosty koji je primirio jednu loptu i ljevicom ju poslao u mrežu pokraj nekoliko igrača.

Acostyja je trener Rijeke Simon Rožman u igru uveo u 56. minuti umjesto Roberta Murića, a ovaj mu se odužio na sjajan način, zabivši za preokret.

U idućem kolu Rijeka je domaćin Gorici, a Slaven Belupo ide u goste Hajduku.

gol expired Supervažna pobjeda Varaždina: Benko junak, vratar Istre tragičar divider