Topovski udarac

Spektakularan gol Perišića: Hrvat pogodio volej godine!

Inter je pobijedio SPAL 2:0 na Meazzi, a Ivan Perišić postigao je spektakularan gol...

Inter u stopu prati Juve. Nerazzurri su ostvarili treću pobjedu u tri odigrana kola Serie A. Posljednja žrtva je SPAL.

Inter je slavio na dobro ispunjenoj Meazzi s 2:0, a strijelci su bili Mauro Icardi u 27. minuti s bijele točke te Ivan Perišić koji je pred kraj utakmica zabio spektakularan pogodak.

D'Ambrosio je centrirao s desne strane, a hrvatski reprezentativac topovskim je volejom lijevom nogom pokupio paučini iz gornjeg desnog kuta gostiju.

Drugi je to gol Perišića u sezoni, dok je Icardiju peti. Marcelo Brozović ušao je u igru u 66. minuti umjesto Joaa Marija, koji je izborio jedanesterac.

Suci čak pet minuta pregledavali snimku kako bi zaključili je li prekršaj bio u šesnaestercu ili na samom rubu kako je glavni sudac isprva pokazao.