PSG uvjerljiv

VIDEO Hrvatski napadač srušio vodeću momčad Francuske!

Francusko nogometno prvenstvo stiglo je do 12. kola, nakon kojeg će borba za vrh biti još zanimljivija.

Jedan, super vrijedan gol za Caen je protiv Nice postigao Ivan Santini, za 1:0 pobjedu momčadi iz Normandije nad vodećom momčadi Ligue 1.

Nice i nakon ovog kola odnosno uoči reprezentativne stanke ostaje lider, ali definitivno Mario Balotelli i društvo nisu očekivali da će prvi poraz doživjeti na gostovanju kod Caena koji se grčevito bori za ostanak.

Presudio im je 27-godišnji Zadranin iz jedanaesterca pri kraju prvog poluvremena (42. minuta).

Santiniju, kojega je ljetos Caen za dva i pol milijuna eura kupio od Standarda iz Liegea, to je peti prvenstveni gol. Zabio je točno polovicu golova svoje momčadi i u njega klub polaže najveće nade glede zadržavanja prvoligaškog statusa.

U preostalim utakmicama Metz i St. Etienne su odigrali 0:0, a PSG je sa 4:0 uvjerljivo dobio Rennes.