Bilo je gusto, ali...

Dinamo s igračem dugo lomio otpor Gorice: Načeo ih stoper, golčinom potvrdili pobjedu

Posljednja utakmica 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je na Maksimiru.

U posljednjoj utakmici 21. kola HNL-a Dinamo je s 2:0 pobijedio Goricu i vratio prednost od 12 bodova pred drugoplasiranim Hajdukom.

Modrima je dugo trebalo da postignu pogodak protiv žilavih gostiju iz Velike Gorice, u 72. minuti je Kevin Theophile-Catherine poslije jednog ubačaja iz kornera ostao neometan na drugoj vratnici i desnom nogom poslao loptu u mrežu.

Inače, Velikogoričani su od 51. minute igrali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Nizozemac Joey Suk.

Momčad Nenada Bjelice pojačavala je nakon toga inicijativu, ali uglavnom su to bili jalovi napadi, sve do spomenute 72. minute kada je voda otišla potpuno na mlin domaćina.

U 87. minuti je Damian Kadzior sjajnim udarcem ljevicom, iz teške pozicije, postavio konačan rezultat.