A sada - dvostruki program

Supervažna pobjeda Bilića: Krovinović načeo domaćine, WBA se odvojio na vrhu

U West Bromwichu se nadaju da je kriza sada iza njih, jer predstoji im ključni dio sezone.

Nakon što je više od mjesec dana bio bez pobjede, bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić uspio je sa svojim West Bromwich Albionom spojiti dva trijumfa u nizu.

U 31. kolu Championshipa WBA je kao gost s 2:0 svladao Millwall i pobjegao drugoplasiranom Leedsu na četiri boda prednosti. Time su Bilićeve trupe odlično iskoristile subotnji poraz Leedsa na gostovanju kod Nottingham Foresta i sada malo lakše dišu uoči dvostrukog programa koji ih čeka idućeg tjedna.

Put prema pobjedi West Bromwichu je otvorio u 42. minuti, kada je hrvatski veznjak Filip Krovinović pogodio na asistenciju Matheusa Perreire.

Millwall je sve do 84. minute bio u igri, a onda je irski branič Dara O'Shea zabio za potvrdu slavlja gostiju.

Iduće kolo igra se preko tjedna, a WBA će u srijedu biti gost Readinga. Novi ispit čeka ih već za vikend, u subotu, kada će biti domaćini Nottingham Forestu.