Napad na Premierligu

Biliću ide odlično: West Bromwich iščupao pobjedu u gostima i zadržao prvo mjesto

U finišu utakmice velški napadač donio je Biliću sva tri boda.

Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion ne daju vrh Championshipa - u ovom su kolu kao gosti s 1:0 pobijedili Middlesbrough.

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika na Riverside stadionu do sva tri boda je došla u 82. minuti kada je strijelac bio Hal Robson-Kanu.

Ovaj velški napadač (i nekadašnji reprezentativac svoje zemlje) matirao je domaćeg vratara 20 minuta nakon što je ušao u igru i donio Biliću sedmu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu.

Uoči sezone, kad su doveli Bilića za trenera, čelnici West Bromwicha su jasno poručili kako je cilj osvajanje jednog od prva dva mjesta koja izravno vode u Premierligu, pa se može reći da bivšem hrvatskom izborniku zasad ide odlično.

Osim što je prvi na ljestvici, ima i lijep raspored: u iduća dva kola u oba navrata je domaćin, prvo Barnsleyju, a zatim Charltonu.