Čovjek s klupe spriječio poraz

Bilić (opet) kiksao na domaćem terenu: U zadnjim trenucima uspio spasiti bod

Kompletirano je četvrtog kolo Championshipa, drugoligaškog nadmetanja u Engleskoj.

Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion se nisu uspjeli priključiti Leedsu i Swanseaju i tako zasjesti na vrh Championshipa.

U četvrtom kolu WBA je ugostio Reading, a završilo je 1:1, i to nakon što su gosti imali prednost.

U 71. minuti Oviemuno Ejaria je zabio za vodstvo Readinga, da bi Bilićev prvi poraz spriječio igrač koji je ušao s klupe, Kenneth Zokore, realiziravši jedanaesterac u 88. minuti.

WBA je poslije četiri kola na osam osvojenih bodova, imaju dvije pobjede i dva remija, a zanimljivo je kako su oba trijumfa ostvarili u gostima, dok su kod kuće, u situaciji kad su bili prilično veliki favoriti, odigrali bez pobjednika i protiv Millwalla u drugom kolu, a evo sad i protiv Readinga.

Ludi ritam Championshipa se nastavlja, već ove subote s početkom u 13:30 Bilić i WBA su gosti Derby Countyja.