breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
ZADNJA ŠANsa

Hrvatski vaterpolisti na peterce pali protiv Crne Gore: Sutra moraju pobijediti ako žele na Olimpijske igre

Šteta, vaterpolisti Hrvatske sutra imaju zadnju priliku za Tokio.

Hrvatska vaterpolska reprezentacija je poražena u polufinalu olimpijskih kvalifikacija u Rotterdamu nakon peteraca od Crne Gore s 14:12.

Hrvatski vaterpolisti propustili su prvu priliku za plasman na OI u Tokiju, izgubivši na peterce od Crne Gore, pa će za vizu za Tokio u nedjelju morati pobijediti Rusiju ili Grčku.

gol expired Prilika za Barcu i Real Madrid: Atletico poražen u prvenstvu, razlika je sve manja divider

U vrlo izjednačenoj utakmici, Hrvatska je krajem treće četvrtine stigla do minimalne prednosti uoči zadnje dionice igre. Luka Bukić je pogodio za vodstvo 10:9 dvije i pol minute prije kraja, ali Perković izjednačava na 10:10 24 sekunde prije sirene, pa je pobjednika odlučivalo raspucavanje peteraca.

U ruletu peteraca Fatović je pogodio vratnicu, a crnogorski vratar Lazović je obranio šut Bukića.

gol expired Šok za Bavarce: Bayern izgubio u Bundesligi, Olmo i Leipzig opasno prijete divider

Bukić i Bušlje su s tri gola predvodili Hrvatsku, a Popadić i Ivović su zabili po dva gola kod Crnogoraca.

U drugom polufinalu večeras igraju Rusija i Grčka.