Drama u Puli

VIDEO Pogledajte dva poništena pogotka Hajduka, dugo je trajala VAR provjera

Istra 1961 je ugostila Hajduk u 19. kolu HNL-a na Aldo Drosini.

Istra 1961 - Hajduk (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Hajduk (3:0) u susretu 19. kola SuperSport HNL-a na stadionu Aldro Drosina.

Poveli su domaćini pogotkom Ante Ercega, uspjeli su Splićani dva puta zatresti domaću mrežu, ali nakon VAR intervencije oba su pogotka poništena.

Prvi je zabio Dario Melnjak nakon slobodnog udarca u 36. minuti, ali pregledom snimke je utvrđeno da je u začetku akcije bilo zaleđe. Čak pet minuta je trajala provjera, a ubrzo nakon toga Hajduk je ponovno zabio.

Slavlje Istre 1961 i Demona Hajdukovo bolno prizemljenje u Puli: Istra uvjerljivo slavila, bivše Hajdučko srce postiglo dva pogotka divider

Ovog puta domaću mrežu je zatresao Borevković, ali i taj je pogodak poništen nakon VAR intervencije. Pregledom snimke je utvrđeno zaleđe.

Dva poništena pogotka Hajduka možete vidjeti OVDJE.

Do kraja susreta nogometaši Istre zabili su još dva pogotka, na 2:0 je povisio Galilea, a konačan rezultat postavio je Erceg.