bravo, ante

Rebić zabio sjajan gol, Ibrahimović isključen iako nije bilo jasno što je točno napravio

Milan je s 3:1 pobijedio Parmu, a vodeći pogodak postigao je naš Ante Rebić.

Milan je s 3:1 pobijedio Parmu u 30. kolu Serie A iako je od 60. minute igrao s igračem manje nakon što je direktan crveni karton dobio Zlatan Ibrahimović.

Upravo je Ibra sjajno asistirao našem Anti Rebiću za fenomenalan pogodak u 8. minuti utakmice (VIDEO). Rebić je doveo Milan u vodstvo svojim šestim ovosezonskim ligaškim pogotkom odlično reagiravši na dodavanje Ibre i udarcem iz okreta s 15-ak metara ostavio domaćeg vratara Sepea bez izgleda.

Kessie je na 2:0 povećao u 44. minuti, ali u drugom su dijelu krenule nevolje za domaćina.

Ibrahimović je u 60. minuti zaradio izravni crveni karton zbog nečeg što je rekao sucu. Očito je bilo nešto prilično sočno kada je ekspresno isključen.

gol expired Mladi Hrvat junak velikog preokreta u Serie A: Asistencija i gol u zadnjim minutama divider

Parma je smanjila na 2:1 već šest minuta kasnije pogotkom Gagliola, a do kraja utakmice propustili su izjednačiti.

To je kaznio Leao u 94. minuti kada je napokon riješio pitanje pobjednika i skratio muke treneru Milana Stefanu Pioliju.

Rebić je za Milan igrao do 84. minute dok Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup.

Drugi Milan sada ima 63 boda, osam manje od vodećeg Intera, koji će u nedjelju ugostiti Cagliari, a četiri više od trećeg Juventusa koji će u nedjelju na svom terenu dočekati Genou. Parma je ostala pretposljednja, 19. sa 20 bodova, četiri manje uz dvije utakmice više od 17. Torina koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.