glupost hajdukovca

Mujakić opalio šamar igraču Slaven Belupa, odmah je dobio crveni karton

Mladi reprezentativac BiH zakačio se s Karlom Lulićem.

Hajduk je u zaostaloj utakmici HNL-a na Poljudu ugostio Slaven Belupo. Bijeli su poveli 1:0 u 22 minuti kada je zabio Umut na asistenciju Livaje.

Bijeli su dominirali cijelo prvo poluvrijeme, a u 41. minuti stigao je šok za momčad Hajduka. Nihad Mujakić je dobio crveni karton i poslan u svlačionicu.

gol expired Livaja i Umut spasili Hajduk od poraza protiv Slavena Belupa: Bijeli igrali 45 minuta s igračem manje divider

Mladi reprezentativac BiH zakačio se s Karlom Lulićem, bilo je tu međusobnog unošenja u lice, ali Mujakić je onda opalio šamar igraču Slavena i zasluženo je poslan na hlađenje.

gol expired Villarrealov iskusni stoper: "Glupost je da je Dinamo lagan protivnik, to je prvak Hrvatske" divider

Mujakić je uvjeravao suca utakmice da nije ništa napravio, ali svi su sve vidjeli.