genije

Modrić opet oduševio: Ovim potezom izbacio je pola obrane, Camavinga će mu zauvijek biti zahvalan

Celta je vodila 1:0 i 2:1, ali nije izdržala. Real je u drugom poluvremenu zabio četiri gola za veliki preokret.

U susretu četvrtog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Celtu Vigo sa 5:2, a za "Kraljevski klub" je do 79. minute igrao Luka Modrić.

gol expired Bolan poraz Đokovća: Medvedev ga pomeo u finalu i osvojio US Open divider

Prvu utakmicu nakon ozljede odigrao je Luka Modrić. Hrvatski kapetan je prije nekoliko dana napunio 36 godina, ali igra Reala jednostavno je nezamisliva bez njegove velike pomoći.

gol expired Novakove suze obilaze svijet: Konačno ih je uspio slomiti divider

Tako je bilo i u 72. minuti. Modrić je primio loptu na 40-ak metara i sjajno povukao prema golu Celte, nitko ga nije mogao zaustaviti, probao je zabiti vanjskom, ali golman mu je vrhunski obranio. No ta akcija je ipak završila golom. Lopta se odbila do debitanta Camavinge, koji je naišao i zabio prvi gol u dresu madridskog velikana.