Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Sve na jednom mjestu

SuperSport HNL: Raspored i rezultati utakmica 2022./2023.

Sezona 2022./2023. počela je 15. srpnja, a završava 4. lipnja.

SuperSport HNL (Foto: Luka Stanzl/Pixsell)

Hrvatska nogometna liga 2022./2023. odnosno 32. prvenstvo Hrvatske u nogometu započelo je u petak 15. srpnja. Toga dana odigrana je prva utakmica prvog kola nove sezone koja će, zbog Svjetskog prvenstva u Kataru, potrajati sve do subote 4. lipnja 2023. kada je na rasporedu posljednje kolo.

Naslov prvaka brani Dinamo, a u odnosu na prošlu sezonu u HNL-u više nema Hrvatskog dragovoljca umjesto kojeg se u najviši rang hrvatskog nogometa vratio Varaždin.

HNL raspored utakmica

1. kolo:

Istra 1961 - Hajduk 0:2
Varaždin - Slaven Belupo 0:1
Dinamo - Lokomotiva 3:2
Osijek - Gorica 2:1
Šibenik - Rijeka 0:1

2. kolo:

Hajduk - Rijeka 2:0
Gorica - Šibenik 0:0
Lokomotiva - Osijek 2:1
Slaven Belupo - Dinamo 1:5
Istra 1961 - Varaždin 1:2

3. kolo:

Dinamo - Istra 1961 4:1
Osijek - Slaven Belupo 0:0
Varaždin - Hajduk 0:2
Šibenik - Lokomotiva 2:1
Rijeka - Gorica 1:1

4. kolo:

Varaždin - Dinamo 1:1
Lokomotiva - Rijeka 3:1
Istra 1961 - Osijek 1:0
Slaven Belupo - Šibenik 0:0
Hajduk - Gorica 3:1

5. kolo:

Dinamo - Hajduk 4:1
Osijek - Varaždin 2:2
Šibenik - Istra 1961 0:0
Rijeka - Slaven Belupo 1:2
Gorica - Lokomotiva 3:2

6. kolo:

Dinamo - Osijek 5:2
Hajduk - Lokomotiva 2:1
Slaven Belupo - Gorica 2:1
Istra 1961 - Rijeka 1:1
Varaždin - Šibenik 2:2

7. kolo:

Osijek - Hajduk 2:1
Šibenik - Dinamo 1:2
Rijeka - Varaždin 1:2
Gorica - Istra 1961 0:2
Lokomotiva - Slaven Belupo 0:1

8. kolo:

Dinamo - Rijeka 3:1
Osijek - Šibenik 1:1
Varaždin - Gorica 2.1
Hajduk - Slaven Belupo 5:1
Istra 1961 - Lokomotiva 1:2

9. kolo:

Rijeka - Osijek 0:3
Gorica - Dinamo 0:1
Šibenik - Hajduk 1:1
Slaven Belupo - Istra 1961 0:3
Lokomotiva - Varaždin 1:2

10. kolo:

Lokomotiva - Dinamo 1:2
Rijeka - Šibenik 0:0
Hajduk - Istra 1961 2:2
Slaven Belupo - Varaždin 1:0
Gorica - Osijek 0:1

11. kolo:

Rijeka - Hajduk 0:1
Dinamo - Slaven Belupo 4:1
Varaždin - Istra 1961 1:1
Osijek - Lokomotiva 4:1
Šibenik - Gorica 1:1

12. kolo:

Slaven Belupo - Osijek 0:4
Hajduk - Varaždin 2:1
Istra 1961 - Dinamo odgođeno na zahtjev Dinama
Lokomotiva - Šibenik 1:1
Gorica - Rijeka 0:2

13. kolo:

Dinamo - Varaždin 3:1
Osijek - Istra 1961 2:0
Šibenik - Slaven Belupo 0:2
Gorica - Hajduk 0:1
Rijeka - Lokomotiva 3:0

14. kolo:

Hajduk - Dinamo 1:1
Varaždin - Osijek 4:1
Istra 1961 - Šibenik 0:0
Slaven Belupo - Rijeka 2:1
Lokomotiva - Gorica 2:1

15. kolo:

Osijek - Dinamo 1:0
Šibenik - Varaždin 1:2
Rijeka - Istra 1961 0:1
Lokomotiva - Hajduk 2:2
Gorica - Slaven Belupo odgođeno

16. kolo:

Hajduk - Osijek 3:1
Dinamo - Šibenik 3:0
Varaždin - Rijeka 0:3
Istra 1961 - Gorica 1:0
Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0

17. kolo (11.-13. studenog):

Slaven Belupo - Hajduk 2:2
Lokomotiva - Istra 1961 2:0
Gorica - Varaždin odgođeno
Rijeka - Dinamo 2:7
Šibenik - Osijek 0:2

STANKA ZBOG SVJETSKOG PRVENSTVA I ZIMSKA PAUZA

18. kolo (20.-22. siječnja):

Osijek - Rijeka
Hajduk - Šibenik
Dinamo - Gorica
Varaždin - Lokomotiva
Istra 1961 - Slaven Belupo

19. kolo (27.-29. siječnja):

Istra 1961 - Hajduk
Dinamo - Lokomotiva
Osijek - Gorica
Šibenik - Rijeka
Varaždin - Slaven Belupo

20. kolo (3.-5. veljače):

Hajduk - Rijeka
Slaven Belupo - Dinamo
Lokomotiva - Osijek
Gorica - Šibenik
Istra 1961 - Varaždin

21. kolo (10.-12. veljače):

Dinamo - Istra 1961
Varaždin - Hajduk
Rijeka - Gorica
Osijek - Slaven Belupo
Šibenik - Lokomotiva

22. kolo (17.-19. veljače):

Hajduk - Gorica
Lokomotiva - Rijeka
Slaven Belupo - Šibenik
Varaždin - Dinamo
Istra 1961 - Osijek

23. kolo (24.-26. veljače):

Dinamo - Hajduk
Osijek - Varaždin
Šibenik - Istra 1961
Rijeka - Slaven Belupo
Gorica - Lokomotiva

ČETVRTFINALE KUPA (1. ožujka)

24. kolo (3.-5. ožujka):

Dinamo - Osijek
Hajduk - Lokomotiva
Slaven Belupo - Gorica
Varaždin - Šibenik
Istra 1961 - Rijeka

25. kolo (10.-12. ožujka):

Osijek - Hajduk
Šibenik - Dinamo
Rijeka - Varaždin
Gorica - Istra 1961
Lokomotiva - Slaven Belupo

26. kolo (17.-19. ožujka):

Dinamo - Rijeka
Hajduk - Slaven Belupo
Istra 1961 - Lokomotiva
Varaždin - Gorica
Osijek - Šibenik

REPREZENTATIVNA STANKA

27. kolo (31. ožujka - 2. travnja):

Gorica - Dinamo
Rijeka - Osijek
Šibenik - Hajduk
Lokomotiva - Varaždin
Slaven Belupo - Istra 1961

28. kolo (7.-9. travnja):

Hajduk - Istra 1961
Slaven Belupo - Varaždin
Lokomotiva - Dinamo
Gorica - Osijek
Rijeka - Šibenik

29. kolo (14.-16. travnja):

Rijeka - Hajduk
Dinamo - Slaven Belupo
Osijek - Lokomotiva
Šibenik - Gorica
Varaždin - Istra 1961

30. kolo (21.-23. travnja):

Hajduk - Varaždin
Slaven Belupo - Osijek
Lokomotiva - Šibenik
Gorica - Rijeka
Istra 1961 - Dinamo

POLUFINALE KUPA (26. travnja)

31. kolo (28.-30. travnja):

Rijeka - Lokomotiva
Osijek - Istra 1961
Šibenik - Slaven Belupo
Gorica - Hajduk
Dinamo - Varaždin

32. kolo (5.-7. svibnja):

Hajduk - Dinamo
Varaždin - Osijek
Istra 1961 - Šibenik
Slaven Belupo - Rijeka
Lokomotiva - Gorica

33. kolo (12.-14. svibnja):

Gorica - Slaven Belupo
Šibenik - Varaždin
Rijeka - Istra 1961
Osijek - Dinamo
Lokomotiva - Hajduk

34. kolo (19.-21. svibnja):

Hajduk - Osijek
Dinamo - Šibenik
Varaždin - Rijeka
Istra 1961 - Gorica
Slaven Belupo - Lokomotiva

FINALE KUPA (24. svibnja)

35. kolo (26.-28. svibnja):

Slaven Belupo - Hajduk
Rijeka - Dinamo
Gorica - Varaždin
Lokomotiva - Istra 1961
Šibenik - Osijek

36. kolo (4. lipnja):

Hajduk - Šibenik
Osijek - Rijeka
Dinamo - Gorica
Varaždin - Lokomotiva
Istra 1961 - Slaven Belupo

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider