Još jedan kiks

Frustrirani Ronaldo odjurio u svlačionicu: Mrmljao je sebi u bradu i ponavljao jednu riječ

Everton je osvojio bod na gostovanju kod Uniteda u 7. kolu Premierlige.

Nogometaši Manchester Uniteda osvojili su samo bod na domaćem terenu protiv Evertona u sklopu 7. kola engleske Premierlige, utakmica je završila rezultatom 1:1.

Iako je United poveo, gosti su sve vratili na početak u 65. minuti susreta, precizan je bio Andros Townsend koji je pogodak proslavio u maniri Cristiana Ronalda.

Portugalac nije krenuo od prve minute, ušao je igru početkom nastavka, ali to nije bilo dovoljno da za preokret rezultat i nova tri boda Uniteda. Ronaldo je imao tek jednu polušansu i to u 90. minuti susreta.

Nakon što je sudac odvsirao kraj susreta, vidljivo frustrirani Ronaldo samo je odšetao u svlačionicu, mrmljajući sebi nešto u bradu.

Nekoliko je puta ponovio psovku na portugalskom jeziku, a u jednom trenutku prišao mu je Townsend i nešto mu rekao, ali Portugalac je samo kimnuo glavom i nastavio put prema svlačionicama.

Odlazak Cristiana Ronalda u svlačionicu možete vidjeti OVDJE.