Modrić ponajbolji u Realu

VIDEO Loša večer Zidanea i društva: Betis zaustavio Real, Benzema zabio iz zaleđa

Nogometaši Real Madrida odigrali su samo 1-1 na gostovanju kod Betisa u 21. kolu Primere, te je 'Kraljevski klub' propustio priliku priključiti se vrhu ljestvice.

Real je kiksao u Sevilli, trebalo im je čak 70 minuta da izjednače nakon što je Alvaro Cejudo doveo Betis u vodstvo. U 70. minuti Karim Benzema je poravnao iz nedosuđenog zaleđa, a Real do kraja iz brojnih prilika nije uspio zabiti za pobjedu.

Madrižani su imali i sreće jer je domaći napadač Ruben Castro su zadnjim trenucima promašio izglednu priliku iz kontranapada. Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu u bio je možda i najbolji igrač Reala, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

Ranije su Deportivo i Valencia odigrali 1-1, a goste je poraza spasio Negredo u sudačkoj nadoknadi. Valencia je u Primeri bez pobjede već deset utakmica.

Kiksao je i Atletico koji je u Madridu odigrao samo 0-0 sa Sevillom, pa vode Barcelona i Atletico s po 48 bodova, a Real je ostao treći s četiri boda manje.