'To je nogomet'

Mamić: Igrači nisu ispunili plan, hvala svim navijačima

Trener Dinama Zoran Mamić nije bio previše razočaran teškim porazom od Bayerna.

Dinamo je s 5:0 poražen kod Bayerna, no nakon utakmice ostao je dojam kako je 'sve još dobro i prošlo'. Naročito ako se sjetimo da je Bayern zabio čak četiri pogotka u prvih 28 minuta utakmice.

''Čestitke Bayernu na odličnoj igri i pobjedi. Nismo danas bili na nivou na kojem smo htjeli biti zbog kvalitete Bayerna i impresioniranosti igrača. Razlika u kvaliteti je velika i ovdje se i bolje ekipe od Dinama ne mogu nadati bodovima. Primili smo brzo dva nepotrebna gola zbog pogrešaka, ali to je sastavni dio nogometa'', rekao je Mamić u izjavi za HRT.

''Igrači nisu ispunili plan, posebno u prvom poluvremenu nisu igrali onako kako smo zamislili. Veliko hvala svim navijačima koji su večeras bili s nama.''

Planove je Modrima pomrsio Olympiacos koji je šokirao Arsenal i više nego Dinamo, slavio je na Emiratesu 3:2.

''Bez obzira na kvalitetu Grka, mene je to iznenadilo. No, vjerujem da ćemo mi još nekog okrznuti.''

Je li se Dinamo osramotio protiv Bayerna?