breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Tudor spasio Splićane

Hajduk ostao bez pobjede u Zaprešiću: 'Bijeli' imaju za čime žaliti

U prvom dvoboju 8. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka odigrali 1-1 (1-0).

Inter i Hajduk su remizirali u Zaprešiću u uzbudljivoj utakmici u kojoj Splićani mogu više žaliti za pobjedom. Već u 5. minuti domaći su poveli nakon što je obrana Hajduka neoprezno ostavila samog Jakova Puljića kome sa osam-devet metara nije bilo teško zatresti mrežu.

Unatoč velikoj nadmoći i nekoliko propuštenih prilika, Splićani su izjednačili tek u 77. minuti kada je ubačaj Kožulja Fran Tudor glavom sproveo u mrežu.

Vode Rijeka i Dinamo s po 19 bodova, Hajduk je ostao četvrti s 14 bodova, dok je Inter šesti sa sedam bodova.

Pred 1200 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Marić iz Daruvara.

Strijelci: 1-0 Puljić (5), 1-1 Tudor (77).