Hrvatska reprezentacija
Brekalo ih dotukao

Pogledajte golove: Perišić i Modrić su morali ući s klupe da bi Hrvatska sredila Maltu

U trećem kolu skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. Hrvatska je na Rujevici ugostila Maltu.

Hrvatska nogometna reprezentacija u trećem kolu skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. ugostila je Maltu na Rujevici i pobijedila ju s 3:0.

Dugo, predugo su se Vatreni mučili protiv nogometnih liliputanaca, sve do 62. minute kada su se dva igrača s klupe pobrinula za probijanje malteškog bunkera. Borna Barišić je s lijeve strane odlično centrirao u peterac gdje je Ivan Perišić poslao loptu u nebranjeni dio mreže za vodstvo naše reprezentacije.

Perišić je u igru ušao u 54. minuti umjesto Ante Budimira, a Barišić je u 57. zamijenio Darija Melnjaka.

Jeste li zadovoljni sa šest bodova Vatrenih iz prve tri utakmice?

Ukupno glasova:

Drugi pogodak pao je u 76. minuti i to iz jedanaesterca. Dva malteška igrača su se sudarila u svom šesnaestercu, ali pritom je jedan od njih igrao rukom i sudac je opravdano pokazao na bijelu točku. Siguran realizator bio je Luka Modrić koji je gostujućeg vratara poslao u jednu, a loptu u drugu stranu.

Modrićev zgoditak iz penala za 2:0

U 90. minuti, dok smo svi čekali posljednji sučev zvižduk, iz brze akcije Vatreni su došli do trećeg pogotka. Sjajnu loptu je Mateo Kovačić poslao prema Ivanu Perišiću koji je nesebično uposlio Josipa Brekala na desnoj strani, a ovaj nije imao težak zadatak, lagano je plasirao loptu u mrežu.

Brekalo zabio za 3:0