Sramota na Anfieldu: Priredili navijačima totalni šok!

Nogometaši Liverpoola nastavljaju razočaravati svoje navijače. Posljednji u nizu rezultatskih 'šamara' prilijepila im je dojučarašnja momčad Championship lige, Blackpool, i to 2-1 pobjedom na Anfieldu.

Treći je to već poraz Redsa u premierligaškom dijelu sezone u kojem imaju i tri remija i samo jednu pobjedu. Charlie Adam iz penala i Luke Varney istovremeno su Blackpoolu prokrčili put do treće pobjede u ligi koju nije mogao spriječiti niti pogodak grčkog braniča Sotiriosa Kyrgiakosa iz 53. minute.

Inače, Liverpool je na travnjak izveo sve što ima, pa se tako u igru vratio kapetan Steven Gerrard, a nastupili su, i to od samoga starta, i Fernando Torres i Joe Cole. Španjolski napadač nije dugo trajao, zbog ozljede iz devete minute brzo je zamijenjen.

'U pitanju je ozljeda prepona, ali u ovome trenutku ne znam koliko je uistinu teška. Omelo nas je to u utakmici, pogotovo što se dogodilo u tako ranoj fazi,' rekao je Hodgson čija je momčad i dalje u nizu blijedih rezultata.

Roy Hodgson, bivši menadžer Fulhama, mogao bi izgubiti mjesto na klupi Liverpoola nakon ovakvog poraza..