VIDEO Kakav potez: Veličanstvene škarice u Premier ligi

Trenutačno je smiraj u klupskim prvenstvima diljem Europe. No, neki poput skandinavskih nogometaša ili onih iz istočne Europe su aktivni, pa se tako igra i u ruskoj Premier ligi...

Događaj dana se u ruskoj Premier ligi zbio na utakmici u Moskvi između Dinama i Rostova, u kojoj je domaćin pobijedio 3-2. Taj događaj je vezan uz 23. minutu, odnosno prvi pogodak Dinama.

Velilčanstvenim škaricama u toj je minuti rezultat izjednačio 28-godišnji nogometaš Denis Kolodin na 1-1. Bio je to premijerni ovosezonski pogodak dotičnog igrača, kao i tek četvrti u posljednje tri sezone. No, za umjetnički dojam u svakom slučaju Kolodin mora pokupiti maksimalnu ocjenu.

Na suprotnoj strani suparničkih vratiju Kolodin je dočekao loptu, te se bacio i škaricama proslijedio loptu, među trojicom igrača Rostova, u suprotni kut vratiju. Sve je izvedeno savršeno čisto za čistu desetku.

Veličanstvene škarice možete pogledati na sportskom portalu Gol.hr.