17. triple-double

VIDEO Pogledajte novu čudesnu predstavu Russella Westbrooka

Russell Westbrook sinoć je upisao svoj 17. triple-double ove sezone...

Russell Westbrook je sinoć upisao svoj 17. triple-double ove sezone u pobjedi Oklahoma City Thundera nad Denver Nuggetsima od 121-106.

Westbrook je utakmicu završio sa 32 koša, 17 skokova i 11 asistencija. Imao je deset pogodaka iz 20 pokušaja iz igre, uključujući sedam trica iz 12 pokušaja.

Steven Adams je ubacio 16 koševa za Oklahomu, a Victor Oladipo 15. Denver su predvodili Wilson Chandler sa 24 pogotka i Will Barton sa 21.

Chicago Bulls su uspjeli nadoknaditi zaostatak od čak 19 koševa iz treće četvrtine i na kraju nakon produžetka pobijediti Toronto Raptorse sa 123-118.

Do pobjede ih je odveo Jimmy Butler sa 42 pogotka od čega je 32 zabio u drugom poluvremenu i produžetku, Dwyane Wade je dodao 20 koševa, Doug McDermott 17, a Nikola Mirotic 12. Kod Toronta je najučinkovitiji bio DeMar DeRozan sa 36 pogotka.

To je bila deseta uzastopna pobjeda Bullsa nad Torontom. Bullsi sada imaju omjer pobjeda i poraza 19-18, dok je Toronto pao na 24-12.