Odlučio sjajni Dybala

Juve odnio veliki derbi na Old Traffordu i zadao Mourinhu nove glavobolje

Juventus je slavio u 3. kolu Lige prvaka na gostovanju kod Manchester Uniteda.

Paulo Dybala (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Juventus je slavio na Old Traffordu protiv Manchester United s 1-0, a pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 17. minuti.

United se probudio u drugom dijelu, a Crveni vragovi su najbliže golu bili u 75. minuti kada je Paul Pogba udarcem s ruba kaznenog prostora uzdrmao vratnicu. Mario Mandžukić nije nastupio zbog ozljede.

U ranije odigranom susretu Young Boysi i Valencija su odigrali bez pobjednika 1:1, čime su Švicarci upisali prvi gol i prvi bod u Ligi prvaka. Španjolska momčad je povela u 26. minuti pogotkom Mitchya Batshuayia, a Young Boysi su izjednačili golom iz kaznenog udarca Francuza Guillamea Hoarau. Tri minute prije kraja Young Boysi su imali priliku za pobjedu, ali je udarac Sanoga glavom završio na vratnici.

Na ljestvici vodi Juventus s devet bodova, Manchester United ima četiri, Valencija ima dva, a Young Boysi jedan bod.

Gledajte UEFA Ligu prvaka bez mjesečne naknade do 31.10., samo na A1 TV-u.