majstore, vrati se

Nova majstorija legendarnog Inieste: Bacio Japance u ekstazu i zapalio internet!

Andres Iniesta zabio je pogodak u Japanu drugo kolo zaredom.

Andres Iniesta (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U srijedu je odigrano 22. kolo japanske J-League, u kojem smo mogli vidjeti novu majstoriju Andresa Inieste, bivšeg veznjaka Barcelone i španjolske reprezentacije. Njegov Kobe ugostio je vodeću momčad prvenstva, Hiroshimu, i zahvaljujući pogotku Inieste odigrao 1:1.

Brazilac Patric doveo je goste u vodstvo u 15. minuti, no slavlje Hiroshime trajalo je svega dvije minute. Lukas Podolski, još jedan bivši reprezentativac (Njemačke), dodao je Iniesti jednu loptu na lijevoj strani napada Kobea, s dobre dvije finte Španjolac je izbacio gostujuću obranu i onda gromovito zakucao loptu u gornji desni kut vratara s ruba kaznenog prostora.

Nakon nepotpunog 22. kola Kobe je treći sastav prvenstva s 33 osvojena boda, odnosno 16 manje od vodeće Hiroshime, te po sedam manje od druge i treće momčadi J-Leaguee. Iniesti je ovo bio drugi pogodak u prvenstvu u drugom uzastopnom nastupu za Kobe.