kirurški precizno u rašlje

Majstorska golčina Nike Kranjčara iz slobodnog udarca!

Niko Kranjčar najavio je dobru sezonu prelijepim pogotkom u prijateljskoj utakmici protiv Marseillea.

Francuski velikan Marseille gostovao je u Škotskoj na Ibroxu kod tamošnjeg velikana Rangersa, kluba našeg Nike Kranjčara. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a obilježio ju je pogodak našeg igrača 15-ak minuta prije kraja.

Marseille je poveo golom Valerea Germaina u 61. minuti, a onda je uslijedila prava majstorija Nike Kranjčara. Na otprilike 23 metra od gola dosuđen je slobodni udarac za Rangers. Niko je svojim suigračima poručio da će ga on izvesti, a loptu je zavukao u lijeve vratarske rašlje!

Rangersi su katastrofalno otvorili sezonu ispadanjem već u 1. kolu kvalifikacija za Europa ligu od luksemburškog sastava Progres Niederkorna. Nadamo se zbog našeg igrača da je ovo početak dobre serije njegovih, ali i Rangersovih igara u novoj sezoni.