Još 14 za reprizu

Santini zabio i zapečatio prvu pobjedu Caena u novoj sezoni

U prošloj sezoni su se jedva spasili ispadanja, a u ovoj žele izbjeći toliki stres.

Caen je s 2:0 na gostovanju pobijedio Lille i osvojio prve bodove u novoj sezoni Ligue 1.

U susretu trećeg kola, nakon što je u prva dva s po 1:0 poražen kod Montpelliera i na svom terenu od St. Etiennea, Caen je slavio kod Lillea, a drugi pogodak postigao je naš Ivan Santini.

Gosti iz Normandije poveli su već u petoj minuti (strijelac Damien Da Silva), a sredinom nastavka, u 69. minuti, prednost je povećao Santini, postigavši pogodak nakon asistencije Rodelina.

Santiniju je to prvi prvenstveni gol ove sezone. U prošloj ih je postigao čak 15 i bio je najzaslužniji za Caenov ostanak u društvu najboljih u Francuskoj.

U idućem kolu Caenu se pruža nova prilika za bodove, a Santiniju za golove, jer u goste im stiže slabašni Metz koji je poslije prva tri kola bez ijednog boda i s gol-razlikom 1:6.